ROMARTA-N.D. SRL
CUI 8348060 · J24/1110/1992 · radiată
ROMARTA-N.D. SRL are CUI 8348060, nr. de înregistrare J24/1110/1992, înmatriculată pe 01.06.1992. Sediul social e în Municipiul Baia Mare, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4719. În 2017: cifră de afaceri 25.356 lei, profit net 461.436 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 25.356 | 37.545 | 48.600 | 33.279 | 31.200 | 56.760 | 73.243 |
| Venituri totale | 0 | 526.906 | 41.064 | 48.600 | 33.279 | 31.200 | 56.760 | 73.254 |
| Cheltuieli totale | — | 60.201 | 42.096 | 58.364 | 47.826 | 46.805 | 52.116 | 54.022 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 466.705 | -1.032 | -9.764 | -14.547 | -15.605 | 4.644 | 19.232 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 461.436 | -1.407 | -11.222 | -15.545 | -16.541 | 2.940 | 17.034 |
| Active imobilizate | — | — | 1.254 | 11.714 | 35.189 | 31.940 | 38.168 | 52.735 |
| Active circulante | — | 529.551 | 69.285 | 59.366 | 47.166 | 63.306 | 67.042 | 49.680 |
| Creanțe | — | — | 13.256 | — | 146 | — | — | 210 |
| Casa și conturi la bănci | — | 529.551 | 56.029 | 59.366 | 47.020 | 63.306 | 67.042 | 49.460 |
| Datorii | 0 | 3.306 | 5.729 | 4.863 | 4.916 | 2.262 | 4.022 | 4.167 |
| Capitaluri proprii | 0 | 526.245 | 64.810 | 66.217 | 77.439 | 92.984 | 101.188 | 98.248 |
| Capital subscris vărsat | — | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 01.08.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 4719 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROMARTA-N.D. SRL |
| Nr. reg. com. | J24/1110/1992 |
| EUID | ROONRC.J24/1110/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-06-01 |
| Sediu social | Bld. Regele Mihai I, 7, Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. REGELE MIHAI I, NR.7 |
| Telefon | 0262221696 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BORA TOPO DLD S.R.L. | aceeași clădire |
| LUCA TRANS EXPO SRL | aceeași clădire |
| M.G.M. SRL | aceeași clădire |
| MAGICFITNESS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MARSINCA TRUCK SRL | aceeași clădire |
| ROMARTA-B.A. SRL | aceeași clădire |
| TARKETT-COM SRL | aceeași clădire |
| CENTER DU.CA. TRADE SRL inactiv | 52 m |
| HARPOON MARKETING SRL | 52 m |
| MARA INTERNATIONAL TOUR SRL | 52 m |
| MGM INVEST SA | 52 m |
| MOB. BEL SRL inactiv | 52 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Maramureş
| 2203877 | SALLY SRL |
| 2205061 | VENUS-BC SRL |
| 2208076 | MURESAN-RAULDIA S.R.L. |
| 2210050 | AVRAM SRL |
| 2213560 | COMFASON SRL |
| 2214175 | CONFECTII ROBERTA SRL |
| 2214183 | CONFECTII TINERETUL SRL |
| 2214272 | ADA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25