HARIETTE SRL
CUI 8580221 · J1996000923227
HARIETTE SRL are CUI 8580221, nr. de înregistrare J1996000923227, înmatriculată pe 12.06.1996. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2025: cifră de afaceri 67.664 lei, pierdere netă 17.117 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 68 mii lei · mediana 199 mii lei | 34% din mediană |
| Profit net | -17 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -25.3% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 67.664 | 71.717 | 76.505 | 37.289 | 24.408 | 11.589 | 24.191 | 24.242 | 31.236 | 32.429 | 32.688 | 25.877 | 24.859 | 25.421 | 23.149 |
| Venituri totale | 67.664 | 71.964 | 76.505 | 37.289 | 24.408 | 22.357 | 24.648 | 24.242 | 39.744 | 32.429 | 32.688 | 25.877 | 24.859 | 25.421 | 23.149 |
| Cheltuieli totale | 84.781 | 79.971 | 82.773 | 53.623 | 37.752 | 19.725 | 33.197 | 30.862 | 39.368 | 28.307 | 37.022 | 28.729 | 28.121 | 29.286 | 27.690 |
| Profit / pierdere brută | -17.117 | -8.007 | -6.268 | -16.334 | -13.344 | 2.632 | -8.549 | -6.620 | 376 | 4.122 | -4.334 | -2.852 | -3.262 | -3.865 | -4.541 |
| Profit / pierdere netă | -17.117 | -8.007 | -6.268 | -17.453 | -14.077 | 1.961 | -9.275 | -6.620 | -561 | 3.149 | -5.315 | -3.628 | -3.761 | -3.865 | -4.541 |
| Active circulante | 90.053 | 111.491 | 124.888 | 140.000 | 146.151 | 143.203 | 139.919 | 142.092 | 144.636 | 135.057 | 122.255 | 113.424 | 113.693 | 118.100 | 120.530 |
| Stocuri | 85.867 | 100.044 | 115.092 | 130.402 | 139.059 | 137.073 | 138.448 | 139.216 | 140.613 | 127.501 | 116.141 | 102.284 | 102.995 | 108.127 | 110.931 |
| Creanțe | 3.102 | 6.408 | 6.108 | 8.207 | 6.793 | 3.807 | 1.186 | 2.599 | 4.021 | 7.554 | 6.114 | 11.122 | 10.389 | 9.709 | 9.574 |
| Casa și conturi la bănci | 1.084 | 5.039 | 3.688 | 1.391 | 299 | 2.323 | 285 | 277 | 2 | 2 | — | 18 | 309 | 264 | 25 |
| Cheltuieli în avans | 0 | — | 1.921 | 1.905 | 1.912 | 1.412 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 242.001 | 246.322 | 253.633 | 262.461 | 251.166 | 233.641 | 230.906 | 223.804 | 219.729 | 209.589 | 199.936 | 185.790 | 182.431 | 183.077 | 181.642 |
| Capitaluri proprii | -151.948 | -134.831 | -126.824 | -120.556 | -103.103 | -89.026 | -90.987 | -81.712 | -75.093 | -74.532 | -77.681 | -72.366 | -68.738 | -64.977 | -61.112 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.06.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4771 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HARIETTE SRL |
| Nr. reg. com. | J1996000923227 |
| EUID | ROONRC.J1996000923227 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-06-12 |
| Sediu social | Şos. Păcurari, 10, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. PĂCURARI, NR.10, BL.557,TR.3, ET.4, AP.16 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BORO EVENTS SRL | aceeași clădire |
| HLG PROIECT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROVELAX SRL | aceeași clădire |
| SPASSREISEN S.R.L. | aceeași clădire |
| BUILDINGS PROJECTS SRL inactiv | 56 m |
| CAMOLA TRADING SRL inactiv | 56 m |
| MAKIS IMPEX SRL | 56 m |
| PAULOWNIA SIPOTE S.R.L. | 56 m |
| STEEL MARKET SRL inactiv | 56 m |
| URMA SRL inactiv | 56 m |
| THREE ELEMENT S.R.L. | 65 m |
| AGELESS TECHNOLOGIES S.R.L. | 81 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4771 | 2020 – 2025 |
| 4719 | 2019 |
| 4771 | 2013 – 2018 |
| 4719 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
| 3422328 | DORES IMPEX S.R.L. inactiv |
| 5605070 | EMPO S.R.L. |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1956346 | COMVIDRA SRL |
| 1961164 | MONALISA SRL |
| 1967841 | GEO ETA SRL |
| 1970294 | INTERCOMP SRL |
| 1990488 | NEO IMPULS SRL |
| 1991262 | MARGOT SRL |
| 1997257 | DON LIA SRL |
| 4413310 | MUDIR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25