MARNING COMPANY SRL
CUI 9127459 · J1997000019381
MARNING COMPANY SRL are CUI 9127459, nr. de înregistrare J1997000019381, înmatriculată pe 22.01.1997. Sediul social e în Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, jud. Vâlcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4719. În 2025: cifră de afaceri 1.228.110 lei, profit net 1.709 lei, 9 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,2 mil lei · mediana 199 mii lei | 618% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 3 mii lei | 60% din mediană |
| Salariați | 9 · mediana 1 | 900% din mediană |
| Marjă netă | 0.1% · mediana 1.6% | 6% din mediană |
| Cifră pe salariat | 136 mii lei · mediana 224 mii lei | 61% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.228.110 | 1.156.938 | 526.883 | 537.388 | 425.300 | 277.283 | 568.258 | 588.078 | — | 285.634 | 281.784 | 116.339 | 84.624 | 91.466 | 193.266 |
| Venituri totale | 1.275.720 | 1.203.695 | 526.883 | 537.388 | 430.258 | 277.283 | 568.360 | 588.174 | — | 285.871 | 290.403 | 118.054 | 84.624 | 91.466 | 193.414 |
| Cheltuieli totale | 1.266.610 | 1.159.333 | 642.699 | 598.991 | 502.494 | 348.250 | 586.792 | 598.221 | — | 279.235 | 275.250 | 171.482 | 148.205 | 158.646 | 215.028 |
| Profit / pierdere brută | 9.110 | 44.362 | -115.816 | -61.603 | -72.236 | -70.967 | -18.432 | -10.047 | 0 | 6.636 | 15.153 | -53.428 | -63.581 | -67.180 | -21.614 |
| Profit / pierdere netă | 1.709 | 12.116 | -121.085 | -66.978 | -73.572 | -73.197 | -24.116 | -15.929 | 0 | 3.634 | 6.441 | -56.970 | -66.120 | -69.924 | -27.416 |
| Active imobilizate | 101.416 | 138.051 | 26.885 | 27.758 | 28.631 | 26.346 | 55.968 | 72.522 | — | 105.631 | 108.759 | 18.156 | 19.222 | 20.095 | 26.599 |
| Active circulante | 170.885 | 183.173 | 143.272 | 160.833 | 182.867 | 184.264 | 193.689 | 188.076 | — | 155.456 | 151.320 | 158.458 | 154.569 | 143.062 | 124.540 |
| Stocuri | 145.161 | 143.523 | 110.865 | 136.875 | 171.638 | 174.219 | 184.911 | 176.338 | — | 146.494 | 148.827 | 155.868 | 149.275 | 137.606 | 120.745 |
| Creanțe | 19.228 | 13.563 | 1.315 | 1.315 | 1.315 | 1.315 | 1.088 | 1.088 | — | 1.088 | 1.088 | 1.088 | 3.334 | 2.724 | 1.476 |
| Casa și conturi la bănci | 6.496 | 26.087 | 31.092 | 22.643 | 9.914 | 8.730 | 7.690 | 10.650 | — | 7.874 | 1.405 | 1.502 | 1.960 | 2.732 | 2.319 |
| Datorii | 517.527 | 568.159 | 928.170 | 825.519 | 781.448 | 706.988 | 672.837 | 659.662 | 0 | 617.090 | 619.716 | 542.692 | 482.899 | 406.145 | 325.327 |
| Capitaluri proprii | -245.226 | -246.935 | -758.013 | -636.928 | -569.950 | -496.378 | -423.180 | -399.064 | — | -356.003 | -359.637 | -366.078 | -309.108 | -242.988 | -174.188 |
| Capital subscris vărsat | 500.000 | 500.000 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | — | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 9 | 9 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.02.1997 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 4719 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARNING COMPANY SRL |
| Nr. reg. com. | J38/19/1997 |
| EUID | ROONRC.J1997000019381 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-01-22 |
| Sediu social | Str. Pieţei, 2, Orş. Călimăneşti, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, ORŞ. CĂLIMĂNEŞTI, STR. PIEŢEI, NR.2, BL.B1, SC.C, AP.7 |
| Telefon | 0740200918 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & B PHARMA SRL | aceeași clădire |
| ALINTATA SRL | aceeași clădire |
| CARGO SRL | aceeași clădire |
| EMERALD SRL | aceeași clădire |
| GEOADMIN SRL | aceeași clădire |
| IMO COSTEA CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| LANGOȘI IULIA ȘI BOGDAN S.R.L. | aceeași clădire |
| LUTANIA SRL | aceeași clădire |
| MALVINA SI IONUT SRL | aceeași clădire |
| MG4M LTD S.R.L. | aceeași clădire |
| PATRASCU SRL | aceeași clădire |
| PIXEL DIGITAL ART S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 43346149 | PIXEL DIGITAL ART S.R.L. |
| 49062618 | MG4M LTD S.R.L. |
| 50311747 | ŞTOLDERIVA S.R.L. |
| 50359915 | PERETEATCU EMIL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ |
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Vâlcea
| 1465071 | IORV-FAVORIT SRL |
| 1466042 | BOMIS SRL |
| 1469995 | NIROS SRL |
| 1473287 | SACENI SRL |
| 2537753 | COSMIN-M SRL |
| 2548353 | SIRENA SRL |
| 2619284 | VINTILAS SRL |
| 3567760 | TUDOR IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08