VAL CRIS PRODCOM SRL
CUI 9196629 · J33/103/1997
VAL CRIS PRODCOM SRL are CUI 9196629, nr. de înregistrare J33/103/1997, înmatriculată pe 13.02.1997. Sediul social e în Municipiul Rădăuţi, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7410. În 2025: cifră de afaceri 19.399 lei, pierdere netă 26.064 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 19 mii lei · mediana 124 mii lei | 16% din mediană |
| Profit net | -26 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -134.4% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 19.399 | 1.135 | 1.500 | 4.000 | 6.000 | 6.000 | 11.375 | 19.202 | 19.497 | 16.656 | 14.670 | 26.085 | 9.600 | 9.150 | 9.759 |
| Venituri totale | 19.405 | 31.155 | 1.500 | 4.000 | 6.000 | 6.000 | 11.375 | 19.202 | 21.000 | 17.800 | 14.670 | 26.085 | 64.439 | 9.150 | 9.759 |
| Cheltuieli totale | 45.469 | 19.295 | 3.833 | 3.971 | 4.275 | 5.146 | 2.520 | 27.779 | 24.345 | 9.144 | 1.423 | 5.151 | 81.365 | 12.954 | 15.379 |
| Profit / pierdere brută | -26.064 | 11.860 | -2.333 | 29 | 1.725 | 854 | 8.855 | -8.577 | -3.345 | 8.656 | 13.247 | 20.934 | -16.926 | -3.804 | -5.620 |
| Profit / pierdere netă | -26.064 | 10.122 | -2.333 | -91 | 1.545 | 719 | 8.514 | -8.911 | -3.708 | 8.148 | 12.805 | 20.149 | -17.179 | -3.804 | -5.620 |
| Active imobilizate | 21.256 | 21.760 | 19.869 | 20.853 | 21.837 | 22.821 | 23.805 | 24.297 | 24.789 | 26.009 | 25.473 | 26.205 | 30.829 | 110.000 | 116.957 |
| Active circulante | 4.382 | 31.715 | 4.297 | 1.613 | 4.823 | 4.093 | 8.944 | 5.217 | 6.339 | 5.821 | 5.996 | 5.124 | 5.553 | 11.969 | 11.955 |
| Stocuri | 305 | 132 | 1.867 | 0 | 2.000 | 2.000 | 4.739 | 4.739 | 4.609 | 3.542 | 3.542 | 3.542 | 3.542 | 3.542 | 3.693 |
| Creanțe | 2.123 | 0 | 2.338 | 1.338 | 2.069 | 1.966 | 4.101 | 399 | 968 | 2.257 | 2.407 | 1.531 | 1.531 | 8.263 | 8.088 |
| Casa și conturi la bănci | 1.954 | 31.583 | 92 | 275 | 754 | 127 | 104 | 79 | 762 | 22 | 47 | 51 | 480 | 164 | 174 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2.418 | 2.418 | 2.418 | 2.294 | — | 4.896 | 4.896 | 4.753 | 4.582 | 4.583 |
| Datorii | 25.969 | 18.647 | 14.560 | 10.527 | 14.630 | 18.847 | 25.401 | 30.680 | 23.259 | 17.959 | 30.643 | 43.307 | 68.366 | 136.604 | 141.522 |
| Capitaluri proprii | -331 | 34.828 | 9.606 | 11.939 | 12.030 | 10.485 | 9.766 | 1.252 | 10.163 | 13.871 | 5.722 | -7.082 | -27.231 | -10.053 | -8.027 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.02.1997 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi |
| CAEN principal | 7410 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VAL CRIS PRODCOM SRL |
| Nr. reg. com. | J33/103/1997 |
| EUID | ROONRC.J33/103/1997 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-02-13 |
| Sediu social | Str. GRANICERULUI, 12, Mun. Rădăuţi, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. RĂDĂUŢI, STR. GRĂNICERULUI, NR.12, BL.47, SC.A, ET.1, AP.2 |
| Telefon | 0230563815 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEXIA ADRIANA SRL inactiv | aceeași clădire |
| F-LINE LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| LIPSNCASH S.R.L. | aceeași clădire |
| MIHMARASIG S.R.L. | aceeași clădire |
| RELAX & SPA BUCOVINA S.R.L. | aceeași clădire |
| SMOKE DETECTOR S.R.L. | aceeași clădire |
| TEODENTAL SRL | aceeași clădire |
| TIBIMAR COMIMEX SRL | aceeași clădire |
| AGRED SRL inactiv | 28 m |
| ANDMICO PLAN S.R.L. | 28 m |
| AUTO TRAIAN SRL inactiv | 28 m |
| CONTASTEL ASIGURĂRI SRL | 28 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 7413 | 2025 |
| 4759 | 2020 – 2024 |
| 4332 | 2019 |
| 6820 | 2018 |
| 4332 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Suceava
| 16577383 | ALESSIA LINE SRL |
| 17151393 | DESIGN ART SRL |
| 18372023 | ES-DESIGN SRL |
| 18740729 | MASTER-TECH SRL |
| 19220708 | DELPHYO SRL |
| 20064947 | BUCOVINA MARIAGE SRL |
| 21723515 | AMPRENT DESIGN SRL |
| 22983742 | GALA DESIGN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25