ATREYA SRL
CUI 14918620 · J2002000409393
ATREYA SRL are CUI 14918620, nr. de înregistrare J2002000409393, înmatriculată pe 02.10.2002. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 20.183 lei, profit net 1.025 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 20 mii lei · mediana 124 mii lei | 16% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 17 mii lei | 6% din mediană |
| Marjă netă | 5.1% · mediana 19.4% | 26% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 20.183 | 20.168 | 20.168 | 20.168 | 20.168 | 20.168 | — | — | 2.030.342 | 2.619.308 | 2.502.647 | 2.553.413 | 2.659.197 | 2.630.046 | 2.930.158 |
| Venituri totale | 20.189 | 20.174 | 20.174 | 20.174 | 20.174 | 20.174 | 6 | 53 | 2.043.603 | 2.632.282 | 2.549.585 | 2.592.647 | 2.745.196 | 2.713.052 | 3.127.317 |
| Cheltuieli totale | 18.973 | 19.519 | 17.984 | 18.761 | 19.031 | 26.690 | 27.369 | 101.399 | 2.179.905 | 2.824.221 | 2.791.523 | 2.594.485 | 2.574.932 | 2.594.029 | 3.042.361 |
| Profit / pierdere brută | 1.216 | 655 | 2.190 | 1.413 | 1.143 | -6.516 | -27.363 | -101.346 | -136.302 | -191.939 | -241.938 | -1.838 | 170.264 | 119.023 | 84.956 |
| Profit / pierdere netă | 1.025 | 552 | 1.865 | 808 | 538 | -7.076 | -27.363 | -101.348 | -136.302 | -191.939 | -241.938 | -8.106 | 140.201 | 95.781 | 49.020 |
| Active imobilizate | 247.870 | 257.245 | 266.620 | 277.158 | 287.774 | 298.390 | 309.160 | 320.062 | 332.376 | 345.775 | 360.773 | 430.536 | 415.506 | 467.009 | 541.359 |
| Active circulante | 15.756 | 23.063 | 25.376 | 38.890 | 28.329 | 16.558 | 10.942 | 9.767 | 1.022.496 | 1.032.836 | 582.308 | 1.211.024 | 1.775.805 | 1.744.565 | 1.445.536 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 301.470 | 293.996 | 392.145 | 490.135 | 451.612 | 483.848 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | 1.388 | 4.016 | 2.834 | 880.513 | 380.476 | 230.871 | 693.401 | 1.186.926 | 1.243.807 | 912.806 |
| Casa și conturi la bănci | 15.756 | 23.063 | 25.376 | 38.890 | 28.329 | 15.170 | 6.926 | 6.933 | 141.983 | 350.890 | 57.441 | 125.478 | 98.744 | 49.146 | 48.882 |
| Datorii | 790.819 | 808.526 | 820.766 | 846.683 | 847.547 | 846.929 | 845.008 | 827.372 | 1.751.066 | 1.638.503 | 1.011.140 | 1.584.324 | 1.986.337 | 2.028.392 | 1.774.493 |
| Capitaluri proprii | -527.193 | -528.218 | -528.770 | -530.635 | -531.444 | -531.981 | -524.906 | -497.543 | -396.194 | -259.892 | -68.059 | 57.236 | 204.974 | 183.182 | 212.402 |
| Capital subscris vărsat | 117.043 | 117.043 | 117.043 | 117.043 | 117.043 | 117.043 | 117.043 | 117.043 | 117.043 | 117.043 | 117.043 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 11 | 14 | 13 | 13 | 12 | 12 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.10.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ATREYA SRL |
| Nr. reg. com. | J2002000409393 |
| EUID | ROONRC.J2002000409393 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-10-02 |
| Sediu social | Str. Bucegi, 26A, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. BUCEGI, NR.26A |
| Telefon | 0725555551 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACARO CERT S.R.L. | aceeași clădire |
| AG MEDIA & SOFTWARE CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROMAR SUIN SRL | aceeași clădire |
| ALEXIACARSERV SRL | aceeași clădire |
| ALPIN SRL | aceeași clădire |
| BIG STYLE SRL | aceeași clădire |
| DMS JUNIOR SRL | aceeași clădire |
| DOILUMIVIOR SRL | aceeași clădire |
| EURO GYX SRL | aceeași clădire |
| IPATMAR CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| KINELL TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| MYOKO CONCEPT STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4773 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Vrancea
| 1437918 | UNION SRL |
| 1437977 | EFECTOFIL SA |
| 1438476 | ITA SA |
| 1438786 | MIDCO SRL |
| 1438808 | CAPSA SRL |
| 1440816 | MOBI SEV SRL |
| 1441374 | METEX SA |
| 1441609 | MODEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25