BIG STYLE SRL
CUI 23992803 · J2008000573391
BIG STYLE SRL are CUI 23992803, nr. de înregistrare J2008000573391, înmatriculată pe 03.06.2008. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2024: cifră de afaceri 1.117.425 lei, profit net 115.854 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,1 mil lei · mediana 158 mii lei | 706% din mediană |
| Profit net | 116 mii lei · mediana 5 mii lei | de 22× mediana |
| Marjă netă | 10.4% · mediana 3.2% | 325% din mediană |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.117.425 | 656.678 | 523.231 | 738.171 | 1.036.220 | 606.113 | 330.053 | 0 | 0 | 0 | 15.764 | 56.582 |
| Venituri totale | 1.258.538 | 660.347 | 538.472 | 735.972 | 1.036.220 | 606.113 | 330.053 | 0 | 0 | 0 | 15.764 | 93.440 |
| Cheltuieli totale | 1.120.617 | 551.858 | 521.765 | 781.051 | 854.469 | 591.428 | 217.703 | — | — | — | 15.784 | 88.548 |
| Profit / pierdere brută | 137.921 | 108.489 | 16.707 | -45.079 | 181.751 | 14.685 | 112.350 | 0 | 0 | 0 | -20 | 4.892 |
| Profit / pierdere netă | 115.854 | 92.367 | 11.475 | -52.460 | 171.389 | 8.624 | 106.886 | 0 | 0 | 0 | -20 | 4.892 |
| Active imobilizate | 300.571 | 75.823 | 154.943 | 398.682 | 50.646 | 50.646 | — | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Active circulante | 887.486 | 294.400 | 228.787 | 164.257 | 253.308 | 152.068 | 132.058 | 3.873 | 3.873 | 3.873 | 3.873 | 3.469 |
| Stocuri | 6.863 | — | — | — | — | — | — | 3.199 | 3.199 | 3.199 | 3.199 | 3.199 |
| Creanțe | 654.518 | 135.257 | 92.770 | 64.898 | 129.411 | 58.044 | 28.540 | — | — | — | — | 38 |
| Casa și conturi la bănci | 226.105 | 159.143 | 136.017 | 99.359 | 123.897 | 90.424 | 103.518 | 674 | 674 | 674 | 674 | 232 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 4.500 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 155.431 | 5.687 | 137.616 | 328.300 | 21.355 | 87.004 | 24.972 | 4.673 | 12.736 | 12.736 | 12.736 | 12.312 |
| Capitaluri proprii | 1.032.626 | 364.536 | 246.114 | 234.639 | 287.099 | 115.710 | 107.086 | 200 | -7.863 | -7.863 | -7.863 | -7.843 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.06.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BIG STYLE SRL |
| Nr. reg. com. | J2008000573391 |
| EUID | ROONRC.J2008000573391 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-06-03 |
| Sediu social | Str. Bucegi, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. BUCEGI, BL.8, ET.P, AP.22 |
| Telefon | 0730185895 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACARO CERT S.R.L. | aceeași clădire |
| AG MEDIA & SOFTWARE CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROMAR SUIN SRL | aceeași clădire |
| ALEXIACARSERV SRL | aceeași clădire |
| ALPIN SRL | aceeași clădire |
| ATREYA SRL | aceeași clădire |
| DMS JUNIOR SRL | aceeași clădire |
| DOILUMIVIOR SRL | aceeași clădire |
| EURO GYX SRL | aceeași clădire |
| IPATMAR CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| KINELL TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| MYOKO CONCEPT STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4941 | 2016 – 2024 |
| 4771 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Vrancea
| 2846090 | RIANCOM SRL |
| 2848474 | OSTAR IMPEX SRL |
| 3181394 | DOREX SRL |
| 3355415 | GRIGORE VOLOS VIRGIL SNC |
| 3614897 | SERVTIM SRL |
| 4141649 | EM-DO TRANS SRL |
| 4908262 | MARINEX SERV SRL |
| 4909233 | COSPET IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25