ROMVEST SRL
CUI 16170338 · J2004000293262
ROMVEST SRL are CUI 16170338, nr. de înregistrare J2004000293262, înmatriculată pe 23.02.2004. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6811. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 85.005 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 124 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -85 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | — | — | — | — | — | 171.536 | 658.823 | 176.927 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 6.507.172 | 0 | 0 | 0 | 171.536 | 658.823 | 176.927 | 0 | 0 | 54.800 | 0 | 44 |
| Cheltuieli totale | 85.005 | 62.193 | 334.561 | 889.564 | 51.801 | 52.114 | 51.145 | 56.688 | 115.986 | 19.509 | 6.773 | 44.921 | 24.289 | 17.663 | 20.069 |
| Profit / pierdere brută | -85.005 | -62.193 | -334.561 | 5.617.608 | -51.801 | -52.114 | -51.145 | 114.848 | 542.837 | 157.418 | -6.773 | -44.921 | 30.511 | -17.663 | -20.025 |
| Profit / pierdere netă | -85.005 | -62.193 | -334.561 | 4.728.259 | -51.801 | -52.114 | -51.145 | 109.702 | 523.072 | 152.110 | -6.773 | -44.921 | 28.867 | -17.663 | -20.025 |
| Active imobilizate | 1.557.814 | 1.559.114 | 1.557.503 | 1.558.159 | 1.778.296 | 1.781.877 | 1.769.044 | 1.769.044 | 1.769.044 | 1.769.044 | 1.769.044 | 1.769.044 | 1.473.310 | 1.473.310 | 1.473.310 |
| Active circulante | 2.274 | 1.453 | 60.747 | 6.448.268 | 139.656 | 187.952 | 251.399 | 302.543 | 193.211 | 150.138 | 17.005 | 31.670 | 55.176 | 923 | 21.075 |
| Stocuri | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | 811 | 11 | — | — | — | 0 | — |
| Creanțe | 1.615 | 1.064 | 1.820 | 455 | — | — | — | — | — | — | — | 3.069 | 54.800 | 0 | — |
| Casa și conturi la bănci | 659 | 389 | 58.927 | 6.447.813 | 139.656 | 187.952 | 251.399 | 302.543 | 192.400 | 150.127 | 17.005 | 28.601 | 376 | 923 | 21.075 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | — | — | 162.326 | 162.326 | 162.326 | 162.326 | 162.026 | 142.365 | 121.946 | 117.341 | 112.227 | 86.943 | 75.602 |
| Datorii | 86.576 | 2.050 | -2.460 | 2.836.368 | 1.638.478 | 1.638.554 | 1.637.054 | 1.637.053 | 1.637.123 | 2.097.461 | 2.096.019 | 2.099.306 | 1.777.042 | 1.726.372 | 1.717.520 |
| Capitaluri proprii | 1.473.512 | 1.558.517 | 1.620.710 | 5.170.059 | 441.800 | 493.601 | 545.715 | 596.860 | 487.158 | -35.914 | -188.024 | -181.251 | -136.329 | -165.196 | -147.533 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.02.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 6811 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROMVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J2004000293262 |
| EUID | ROONRC.J2004000293262 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-02-23 |
| Sediu social | Pţa. Teatrului, 4, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, PŢA. TEATRULUI, NR.4, BL.T, AP.29 |
| Telefon | 0265414983 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DESPAGUBIRI DAUNE ACCIDENTE AUTO SRL-D | aceeași clădire |
| FONDUL PENTRU VICTIMELE ACCIDENTELOR AUTO (FPVAA) SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| MARIUS PATAKI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SBK BAUMEISTER GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| VITRUVIO IMMOBILIARE SRL | aceeași clădire |
| OLDSERV ROM SRL | 65 m |
| BEEF HC SRL | 69 m |
| COS LUX SRL inactiv | 69 m |
| CREANGĂ ACCOUNTING & CONSULTING SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 69 m |
| EURO-CONS SRL | 69 m |
| GENERAL MANAGEMENT SRL | 69 m |
| LOGI TRANS SRL inactiv | 69 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6831 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25