EUROCAN SRL
CUI 18112880 · J2005001929260
EUROCAN SRL are CUI 18112880, nr. de înregistrare J2005001929260, înmatriculată pe 08.11.2005. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6811. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 51.010 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -87 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venituri totale | 29.485 | 64.704 | 56.101 | 22.520 | 880.800 | 35.010 | 40.023 | 72.474 | 53.285 | 60.578 | 31.456 | 88.487 | 35.653 | 0 |
| Cheltuieli totale | 116.396 | 95.760 | 89.326 | 81.132 | 363.292 | 79.179 | 67.818 | 49.698 | 78.931 | 124.221 | 82.466 | 89.106 | 67.042 | 46.073 |
| Profit / pierdere brută | -86.911 | -31.056 | -33.225 | -58.612 | 517.508 | -44.169 | -27.795 | 22.776 | -25.646 | -63.643 | -51.010 | -619 | -31.389 | -46.073 |
| Profit / pierdere netă | -86.911 | -31.168 | -33.225 | -58.612 | 509.271 | -44.169 | -27.795 | 21.942 | -25.646 | -63.643 | -51.010 | -2.651 | -31.389 | -46.073 |
| Active imobilizate | 680.480 | 680.480 | 680.480 | 680.480 | 680.480 | 974.751 | 974.751 | 974.751 | 974.751 | 974.751 | 974.751 | 974.751 | 974.751 | 974.751 |
| Active circulante | 9.075 | 24.642 | 3.142 | 3.048 | 54.463 | 233 | 415 | 571 | 1.019 | 4.133 | 3.232 | 3.332 | 3.358 | 3.047 |
| Creanțe | — | — | — | — | 585 | — | — | — | 179 | 3.050 | 2.921 | 2.921 | 2.921 | 2.790 |
| Casa și conturi la bănci | 9.075 | 24.642 | 3.142 | 3.048 | 53.878 | 233 | 415 | 571 | 840 | 1.083 | 311 | 411 | 437 | 257 |
| Datorii | 820.955 | 749.611 | 696.943 | 663.623 | 656.426 | 1.405.738 | 1.361.751 | 1.334.112 | 1.356.324 | 1.330.917 | 1.266.573 | 1.215.662 | 1.213.037 | 1.181.338 |
| Capitaluri proprii | -131.400 | -44.489 | -13.321 | 19.905 | 78.517 | -430.754 | -386.585 | -358.790 | -380.554 | -352.033 | -288.590 | -237.579 | -234.928 | -203.540 |
| Capital subscris vărsat | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 400 | 400 | 400 | 400 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.11.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 6811 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EUROCAN SRL |
| Nr. reg. com. | J2005001929260 |
| EUID | ROONRC.J2005001929260 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-11-08 |
| Sediu social | Str. Parângului, 31, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. PARÂNGULUI, NR.31, AP.4 |
| Telefon | 0265264368 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CODICOM SRL | aceeași clădire |
| FIVE STAR INVESTMENT SRL | aceeași clădire |
| EUROSYSTEM PRODUCT S.R.L. | 25 m |
| TOP&BAY EMPORIUM LINKS S.R.L. | 25 m |
| ZOLIS ARK SRL inactiv | 43 m |
| INACONSULT SRL | 47 m |
| ORIMINOR SRL inactiv | 72 m |
| A & A TRANSPORT TOURS SRL | 75 m |
| BLUE CONCEPT ENERGY S.R.L. | 75 m |
| ONE DAY BY MISU S.R.L. inactiv | 75 m |
| RENATA SISI STYLE SRL | 75 m |
| AUTO ELIT TRANS&TRAVEL S.R.L. | 83 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6810 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25