ARVUS ELECTRO COLOR S.R.L.
CUI 5554384 · J1994000335266
ARVUS ELECTRO COLOR S.R.L. are CUI 5554384, nr. de înregistrare J1994000335266, înmatriculată pe 12.04.1994. Sediul social e în Sat Nadeş, Comuna Nadeş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6811. În 2025: cifră de afaceri 7.598 lei, pierdere netă 28.252 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 8 mii lei · mediana 124 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | -28 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -371.8% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 7.598 | 5.300 | 4.112 | — | — | — | — | — | — | — | 7.810 | 23.643 | 27.068 | 25.108 | 35.464 |
| Venituri totale | 7.598 | 16.301 | 4.112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.200 | 7.810 | 23.644 | 27.068 | 25.108 | 35.465 |
| Cheltuieli totale | 35.850 | 22.861 | 18.918 | 20.532 | — | — | — | — | — | 4.082 | 13.294 | 14.378 | 16.209 | 31.304 | 35.355 |
| Profit / pierdere brută | -28.252 | -6.560 | -14.806 | -20.532 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1.882 | -5.484 | 9.266 | 10.859 | -6.196 | 110 |
| Profit / pierdere netă | -28.252 | -6.560 | -14.806 | -20.532 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1.948 | -5.484 | 9.266 | 10.046 | -6.196 | 53 |
| Active imobilizate | 261.740 | 266.716 | — | — | — | — | — | — | — | — | 335 | 591 | 846 | 1.878 | 4.468 |
| Active circulante | 7.724 | 7.195 | 5.924 | — | 20.532 | 20.532 | 20.532 | 20.532 | 20.532 | 20.532 | 24.106 | 29.369 | 20.624 | 14.764 | 25.896 |
| Stocuri | 2.500 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.950 |
| Creanțe | 1.127 | 64 | 86 | — | 20.526 | 20.526 | 20.526 | 20.526 | 20.526 | 20.526 | 23.286 | 21.795 | 18.529 | 14.664 | 11.977 |
| Casa și conturi la bănci | 4.097 | 7.131 | 5.838 | — | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 820 | 7.574 | 2.095 | 100 | 10.969 |
| Datorii | 63.490 | 39.686 | 20.969 | 239 | 239 | 239 | 239 | 239 | 239 | 239 | 2.200 | 2.235 | 3.011 | 8.229 | 15.756 |
| Capitaluri proprii | 205.974 | 234.225 | -15.045 | -239 | 20.293 | 20.293 | 20.293 | 20.293 | 20.293 | 20.293 | 22.241 | 27.725 | 18.459 | 8.413 | 14.608 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.04.1994 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara |
| CAEN principal | 6811 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARVUS ELECTRO COLOR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J1994000335266 |
| EUID | ROONRC.J1994000335266 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-04-12 |
| Sediu social | , 207, Sat Nadeş Com. Nadeş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT NADEŞ COM. NADEŞ, , NR.207 |
| Telefon | 0723173104 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 150 | 2022 – 2025 |
| 6399 | 2018 – 2021 |
| 150 | 2013 – 2017 |
| 6399 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Mureş
| 9678059 | CODICOM SRL |
| 14658201 | LANDSELECT SRL |
| 15783202 | MERCAFE SRL |
| 16170338 | ROMVEST SRL |
| 16385345 | ADRIA INVEST IMOBIL SRL |
| 18112880 | EUROCAN SRL |
| 18112899 | FIVE STAR INVESTMENT SRL |
| 18855273 | ROMUR INVEST SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25