MARGREEN SERV SRL
CUI 23654802 · J2008000435387
MARGREEN SERV SRL are CUI 23654802, nr. de înregistrare J2008000435387, înmatriculată pe 03.04.2008. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6190. În 2023: cifră de afaceri 5.000 lei, profit net 294 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -2 mii lei · mediana 114 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 28.737 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 5.000 | 18.711 | 12.200 | 12.486 | 8.310 | 7.470 | 10.244 | 14.235 | 14.300 | 20.940 | 16.797 | 18.200 | 95.125 |
| Venituri totale | 0 | 2.851 | 5.000 | 18.711 | 12.200 | 12.486 | 8.310 | 7.470 | 10.244 | 14.235 | 14.301 | 20.940 | 22.633 | 18.516 | 95.232 |
| Cheltuieli totale | 1.597 | 8.174 | 4.651 | 13.270 | 7.986 | 5.762 | 4.010 | 6.404 | 17.224 | 6.599 | 19.256 | 18.128 | 16.762 | 25.054 | 37.362 |
| Profit / pierdere brută | -1.597 | -5.323 | 349 | 5.441 | 4.214 | 6.724 | 4.300 | 1.066 | -6.980 | 7.636 | -4.955 | 2.812 | 5.871 | -6.538 | 57.870 |
| Profit / pierdere netă | -1.597 | -5.323 | 294 | 4.935 | 3.848 | 6.375 | 4.050 | 841 | -7.288 | 7.209 | -5.384 | 2.184 | 5.062 | -6.538 | 48.611 |
| Active imobilizate | 7.850 | 9.447 | 11.043 | 12.640 | — | — | — | — | — | 13.611 | 14.596 | 26.421 | 38.246 | 50.071 | 13.611 |
| Active circulante | 7.523 | 17.906 | 23.433 | 85.145 | 91.704 | 87.710 | 81.609 | 77.169 | 76.860 | 70.939 | 63.023 | 56.120 | 41.645 | 23.883 | 70.352 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 676 | 676 | — |
| Creanțe | 2.165 | 12.548 | 17.928 | 30.457 | 19.643 | 18.453 | 19.400 | 19.228 | 19.000 | 18.877 | 21.322 | 13.608 | 14.632 | 16.833 | 18.444 |
| Casa și conturi la bănci | 5.358 | 5.358 | 5.505 | 54.688 | 72.061 | 69.257 | 62.209 | 57.941 | 57.860 | 52.062 | 41.701 | 42.512 | 26.337 | 6.374 | 51.908 |
| Datorii | 1.051 | 1.051 | 2.851 | 2.812 | 1.666 | 1.519 | 1.793 | 1.403 | 1.936 | 2.338 | 2.616 | 2.154 | 1.688 | 813 | 4.284 |
| Capitaluri proprii | 14.322 | 26.302 | 31.625 | 94.973 | 90.038 | 86.191 | 79.816 | 75.766 | 74.924 | 82.212 | 75.003 | 80.387 | 78.203 | 73.141 | 79.679 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.04.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 6190 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARGREEN SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J2008000435387 |
| EUID | ROONRC.J2008000435387 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-04-03 |
| Sediu social | Str. Nicolae Iorga, 3, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. NICOLAE IORGA, NR.3, BL.A96, SC.A, ET.4, AP.14 |
| Telefon | 0743126504 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| STEFANGELO TRANS SRL | aceeași clădire |
| ALM ENDODONTICS S.R.L. | 74 m |
| CESAR-MARINA SRL inactiv | 74 m |
| TAYCAN MEDIA S.R.L. | 74 m |
| DACO ONSITE S.R.L. | 94 m |
| FANN-GROUP SRL | 94 m |
| FLAMELA SRL | 94 m |
| OVDEU BET S.R.L. | 94 m |
| S&S ONLINE STORE S.R.L. | 94 m |
| SMART FASHION AD S.R.L. inactiv | 94 m |
| SPERANOVA SRL | 94 m |
| TIN-BEKA S.R.L.-D. inactiv | 94 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6190 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (28)
Alte firme din Vâlcea
| 2535647 | MSC ELECTROMEC SRL |
| 9127327 | TELETEKNIKA ENGINEERING SRL |
| 16947303 | ROECO GOLD SRL |
| 19089778 | BIFONA SRL |
| 22189998 | EUROTOP SRL |
| 23677695 | VALYNET SRL |
| 26484397 | VÂLCEA PROTAXI SRL |
| 47707084 | STAR ONE TAXI S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08