SADNA MARKET SRL
CUI 28111114 · J2011000139270 · radiată
SADNA MARKET SRL are CUI 28111114, nr. de înregistrare J2011000139270, înmatriculată pe 02.03.2011. Sediul social e în Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 176.146 lei, pierdere netă 21.293 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 176 mii lei · mediana 199 mii lei | 89% din mediană |
| Profit net | -21 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -12.1% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 176 mii lei · mediana 224 mii lei | 79% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 176.146 | 1.009.474 | 1.234.462 | 1.213.487 | 1.617.911 | 1.531.089 | 1.801.671 | 2.117.331 | 1.688.403 | 1.789.084 | 1.542.245 | 1.221.114 | 1.034.732 | 854.773 | 28.395 |
| Venituri totale | 193.156 | 1.009.475 | 1.234.462 | 1.213.487 | 1.617.911 | 1.531.089 | 1.801.671 | 2.120.646 | 1.692.403 | 1.789.183 | 1.552.240 | 1.231.494 | 1.046.359 | 864.987 | 28.414 |
| Cheltuieli totale | 214.449 | 916.399 | 1.206.963 | 1.155.774 | 1.405.464 | 1.387.029 | 1.735.544 | 1.950.563 | 1.608.236 | 1.730.941 | 1.481.576 | 1.168.425 | 991.157 | 808.709 | 41.909 |
| Profit / pierdere brută | -21.293 | 93.076 | 27.499 | 57.713 | 212.447 | 144.060 | 66.127 | 170.083 | 84.167 | 58.242 | 70.664 | 63.069 | 55.202 | 56.278 | -13.495 |
| Profit / pierdere netă | -21.293 | 79.483 | 17.111 | 48.220 | 202.956 | 129.906 | 48.085 | 148.845 | 68.433 | 48.865 | 60.632 | 54.590 | 48.071 | 52.637 | -14.257 |
| Active imobilizate | 413.280 | 413.280 | 413.634 | 417.369 | 419.115 | 421.758 | 471.637 | 449.552 | 490.355 | 404.143 | 95.158 | 148.065 | 88.037 | 115.343 | 148.339 |
| Active circulante | 4.220 | 227.673 | 182.954 | 220.132 | 427.049 | 903.534 | 412.075 | 403.744 | 307.608 | 298.324 | 292.865 | 256.682 | 252.496 | 102.544 | 76.203 |
| Stocuri | — | 205.568 | 137.162 | 217.411 | 233.561 | 410.410 | 368.554 | 399.940 | 298.924 | 256.464 | 292.057 | 249.234 | 230.114 | 91.120 | 36.367 |
| Creanțe | 51 | 60 | 5.646 | 737 | 4.967 | 3.307 | 42.535 | 3.000 | 7.750 | 41.053 | — | 7.304 | 21.642 | 10.783 | 36.841 |
| Casa și conturi la bănci | 4.169 | 22.045 | 40.146 | 1.984 | 188.521 | 489.817 | 986 | 804 | 934 | 807 | 808 | 144 | 740 | 641 | 2.995 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.874 | 3.384 |
| Datorii | 138.844 | 254.899 | 290.017 | 348.041 | 101.821 | 408.394 | 366.971 | 384.640 | 478.151 | 451.088 | 86.151 | 89.973 | 70.267 | 150.939 | 205.600 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 270.251 | — | — | — | — | — | 8.535 | 18.615 | 30.242 | 36.383 |
| Capitaluri proprii | 278.656 | 386.054 | 306.571 | 289.460 | 744.343 | 646.647 | 516.741 | 468.656 | 319.812 | 251.379 | 301.872 | 306.239 | 251.651 | 38.580 | -14.057 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | — | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | DIZOLVARE FARA LICHIDARE(FUZIUNE) din data 19.05.2026 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SADNA MARKET SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000139270 |
| EUID | ROONRC.J2011000139270 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-03-02 |
| Sediu social | Bld. Mihai Eminescu, Orş. Târgu Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, ORŞ. TÂRGU NEAMŢ, BLD. MIHAI EMINESCU, BL.M6, SC.A, ET.2, AP.6 |
| Telefon | 0740287000 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 4712 | 2025 |
| 4778 | 2023 – 2024 |
| 4729 | 2020 – 2022 |
| 4719 | 2017 – 2019 |
| 4729 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (27)
Sunt 27 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08