365 PR&MEDIA S.R.L.
CUI 35791773 · J2016000261271
365 PR&MEDIA S.R.L. are CUI 35791773, nr. de înregistrare J2016000261271, înmatriculată pe 11.03.2016. Sediul social e în Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, jud. Neamţ. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 468.211 lei, profit net 175.019 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 468 mii lei · mediana 172 mii lei | 272% din mediană |
| Profit net | 175 mii lei · mediana 31 mii lei | 557% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 37.4% · mediana 23.6% | 158% din mediană |
| Cifră pe salariat | 234 mii lei · mediana 176 mii lei | 133% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 468.211 | 287.094 | 214.192 | 330.691 | 226.842 | 70.566 | 76.362 | 41.148 | 67.174 | 36.167 |
| Venituri totale | 468.335 | 287.337 | 215.050 | 330.719 | 226.852 | 80.246 | 76.362 | 41.148 | 67.174 | 36.167 |
| Cheltuieli totale | 284.227 | 162.742 | 94.464 | 114.178 | 22.289 | 14.599 | 9.437 | 6.822 | 3.041 | 8.821 |
| Profit / pierdere brută | 184.108 | 124.595 | 120.586 | 216.541 | 204.563 | 65.647 | 66.925 | 34.326 | 64.133 | 27.346 |
| Profit / pierdere netă | 175.019 | 121.781 | 118.786 | 212.362 | 197.890 | 63.616 | 64.634 | 33.092 | 62.117 | 26.260 |
| Active imobilizate | 23.447 | 17.470 | 27.607 | 29.835 | 16.182 | 19.812 | 17.415 | 2.344 | — | — |
| Active circulante | 188.570 | 120.967 | 125.956 | 194.107 | 193.857 | 59.530 | 66.243 | 33.262 | 63.613 | 27.029 |
| Stocuri | — | 500 | — | — | 17.817 | 705 | — | — | 1.050 | — |
| Creanțe | 167.890 | 64.880 | 53.123 | 67.590 | 85.106 | 27.032 | 36.696 | 4.664 | 21.113 | 500 |
| Casa și conturi la bănci | 20.680 | 55.587 | 72.833 | 126.517 | 90.934 | 31.793 | 29.547 | 28.598 | 41.450 | 26.529 |
| Datorii | 36.714 | 20.984 | 15.105 | 10.956 | 12.149 | 14.973 | 18.824 | 2.314 | 1.296 | 569 |
| Capitaluri proprii | 175.303 | 117.453 | 138.458 | 212.986 | 197.890 | 64.369 | 64.834 | 33.292 | 62.317 | 26.460 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.03.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | 365 PR&MEDIA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2016000261271 |
| EUID | ROONRC.J2016000261271 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-11 |
| Sediu social | Bld. Mihai Eminescu, Orş. Târgu Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, ORŞ. TÂRGU NEAMŢ, BLD. MIHAI EMINESCU, BL.M6, SC.A, ET.1, AP.2-3 |
| Telefon | 0731140919 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (27)
Sunt 27 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08