Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

COLOR MIXING CAR SRL

CUI 29905598 · J13/512/2012 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

COLOR MIXING CAR SRL are CUI 29905598, nr. de înregistrare J13/512/2012, înmatriculată pe 14.03.2012. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2015: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Cifra de afaceri a scăzut 100% față de anul anterior
+1 Activă de 14 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 199 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 270.669 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2012: 81 mii lei 122013: 8 mii lei 132014: 20 mii lei 142015: 0 lei 15
Profit net 0 lei
2012: -3 mii lei 122013: 8 mii lei 132014: -562 lei 142015: 0 lei 15
Salariați 0
2012: 1 122013: 0 13
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2015201420132012
Cifra de afaceri netă019.8008.31481.106
Venituri totale019.8008.31481.111
Cheltuieli totale—19.768—84.074
Profit / pierdere brută0328.314-2.963
Profit / pierdere netă0-5628.065-3.482
Active imobilizate1.0451.0451.0451.045
Active circulante46.81246.81250.72150.721
Stocuri25.99325.99325.99325.993
Creanțe14.83914.83923.95523.955
Casa și conturi la bănci5.9805.980773773
Datorii51.70151.70146.98355.048
Capitaluri proprii-3.844-3.8444.783-3.282
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați——01

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 12.01.2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
CAEN principal4520
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCOLOR MIXING CAR SRL
Nr. reg. com.J13/512/2012
EUIDROONRC.J13/512/2012
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2012-03-14
Sediu socialStr. Cişmelei, 15, CAMERA 2, Mun. Constanţa, CONSTANŢA
Domiciliu fiscalJUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CIŞMELEI, NR.15, CAMERA 2, BL.1B, SC.E, ET.10, AP.227
Telefon0745759375
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
CATO MILLENIUM SRL inactiv aceeași clădire
EMSOL GROUP SRL inactiv aceeași clădire
EXPRESS INTERMED SRL inactiv aceeași clădire
IUROMOB SRL aceeași clădire
KYMATA STUDIO SRL aceeași clădire
LEGUFRUCTE SRL inactiv aceeași clădire
LILYART ATELIER S.R.L. aceeași clădire
M.V.A.ELECTRO SERVICE SRL aceeași clădire
MAN FIRE PROTECT SRL inactiv aceeași clădire
MARIS TRADING'95 SRL aceeași clădire
MES CONTABEX BUSSINES S.R.L. aceeași clădire
MES MARIN SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47522012 – 2015

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (24)

Sunt 24 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

17982473 STEPPING STONE DEVELOPMENT SRL
28396305 FRESH FISH & SEAFOOD SRL
29194932 MOHAMED MOHAMED ABOU ALY IMPORT EXPORT,EL MEHELA EL KOBRA -SUCURSALA CONSTANTA
29381833 NEW MEDIA-CONNECTION SRL
32682992 CATO MILLENIUM SRL inactiv
33773550 BRAGA-BURCESCU LUIZA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
35187255 MONA FASHION S.R.L.
36302255 TRIDENT MARINE SRL
37635444 TBE SPONTAN CONSTRUCT SRL inactiv
38033005 BIOHERBAL PLANT SRL
38240540 HQANDPRO SRL-D
39048098 LILYART ATELIER S.R.L.

CAEN autorizat (1)

4520

Alte firme din Constanţa

1857369 KART CLUB SRL
1892315 ALL FAST SRL
1894278 DOMI SRL
2409193 AUTO MAMAIA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
2416298 KUSCUMAN SRL
2757090 MAKE COM SRL
3852996 NEPTUN-CERNA SRL
4082852 GIDA-4 SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-19 · ONRC: 2026-10-25