ŞOR-ANA MARIA S.R.L.
CUI 30535944 · J2012000225143
ŞOR-ANA MARIA S.R.L. are CUI 30535944, nr. de înregistrare J2012000225143, înmatriculată pe 09.08.2012. Sediul social e în Loc. Întorsura Buzăului, Oraş Întorsura Buzăului, jud. Covasna. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2024: cifră de afaceri 3.933.817 lei, profit net 340.218 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-03 | Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - P | Piese si accesorii pentru vehicule si pe | 945 lei |
| 2024-05-16 | COMUNA SITA BUZAULUI | Piese si accesorii pentru vehicule si pe | 3 mii lei |
| 2024-05-14 | SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU ENERGIE TERM | Piese si accesorii pentru vehicule si pe | 1 mii lei |
| 2024-05-13 | COMUNA BARCANI | Piese si accesorii pentru vehicule si pe | 2 mii lei |
| 2024-04-24 | Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Intorsura B | Pneuri pentru autovehicule (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2024-04-11 | Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - P | Piese si accesorii pentru vehicule si pe | 952 lei |
| 2024-03-15 | COMUNA SITA BUZAULUI | Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifiant | 4 mii lei |
| 2024-03-15 | COMUNA SITA BUZAULUI | Piese si accesorii pentru vehicule si pe | 2 mii lei |
| 2024-03-15 | COMUNA SITA BUZAULUI | Servicii de reparare a pneurilor, inclus | 67 lei |
| 2024-03-08 | COMUNA BARCANI | Pneuri pentru autovehicule (Rev.2) | 3 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3,9 mil lei · mediana 129 mii lei | de 30× mediana |
| Profit net | 340 mii lei · mediana 4 mii lei | de 93× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 8.6% · mediana 3.6% | 239% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,3 mil lei · mediana 112 mii lei | de 12× mediana |
Comparat cu 30.788 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.933.817 | 3.283.311 | 1.735.433 | 891.920 | 809.768 | 747.311 | 698.344 | 469.347 | 308.476 | 167.976 | 0 |
| Venituri totale | 3.933.877 | 3.283.484 | 1.735.740 | 892.215 | 810.869 | 782.345 | 990.346 | 469.349 | 315.961 | 209.964 | 97.077 |
| Cheltuieli totale | 3.539.698 | 2.890.005 | 1.537.924 | 830.305 | 731.681 | 756.311 | 707.118 | 567.902 | 386.998 | 279.441 | 105.842 |
| Profit / pierdere brută | 394.179 | 393.479 | 197.816 | 61.910 | 79.188 | 26.034 | 283.228 | -98.553 | -71.037 | -69.477 | -8.765 |
| Profit / pierdere netă | 340.218 | 353.649 | 182.973 | 53.347 | 70.903 | 18.061 | 278.091 | -101.347 | -71.037 | -74.610 | -8.765 |
| Active imobilizate | 751.637 | 498.922 | 411.621 | 366.724 | 421.543 | 174.706 | 170.596 | 168.555 | 160.420 | 167.232 | 111.874 |
| Active circulante | 706.066 | 776.716 | 652.113 | 114.827 | 87.845 | 79.774 | 76.483 | 48.503 | 34.499 | 22.026 | 13.353 |
| Stocuri | 356.156 | 263.357 | 199.565 | 46.866 | 56.293 | 32.863 | 18.797 | 17.800 | 10.515 | 18.086 | — |
| Creanțe | 222.322 | 264.397 | 360.015 | 42.455 | 6.236 | 14.038 | 18.899 | 18.838 | 10.163 | 2.044 | 13.142 |
| Casa și conturi la bănci | 127.588 | 248.962 | 92.533 | 25.506 | 25.316 | 32.873 | 38.787 | 11.865 | 13.821 | 1.896 | 211 |
| Datorii | 308.000 | 466.154 | 607.899 | 318.794 | 399.978 | 215.232 | 225.850 | 473.920 | 349.131 | 272.433 | 133.792 |
| Capitaluri proprii | 1.149.703 | 809.484 | 455.835 | 162.757 | 109.410 | 39.248 | 21.229 | -256.862 | -154.212 | -83.175 | -8.565 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 | 9 | 8 | 7 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.08.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ȘOR-ANA MARIA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2012000225143 |
| EUID | ROONRC.J2012000225143 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-08-09 |
| Sediu social | Str. Mihai Viteazul, 158/D, Orş. Întorsura Buzăului, COVASNA |
| Domiciliu fiscal | JUD. COVASNA, ORŞ. ÎNTORSURA BUZĂULUI, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.158/D |
| Telefon | 0766360429 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| E.S.D. ROGVAIV S.R.L. | 129 m |
| FABRO RECORDINGS S.R.L. | 142 m |
| ESTREYA S.R.L. | 158 m |
| MOSU DACI S.R.L. | 158 m |
| ZEN INTERIOR DESIGN S.R.L. | 158 m |
| CASA DIN PARC SRL | 178 m |
| CNG-INT S.R.L. | 178 m |
| LIBOTRANSCON S.R.L. | 180 m |
| LIAMEDIC S.R.L. | 183 m |
| PRES CRIS SRL inactiv | 183 m |
| PRESTARI SERVICII "B M A" SRL | 183 m |
| PLAN 06 SRL inactiv | 195 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2013 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Covasna
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25