FABRO RECORDINGS S.R.L.
CUI 47593265 · J14/42/2023
FABRO RECORDINGS S.R.L. are CUI 47593265, nr. de înregistrare J14/42/2023, înmatriculată pe 08.02.2023. Sediul social e în Loc. Întorsura Buzăului, Oraş Întorsura Buzăului, jud. Covasna. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5920. În 2025: cifră de afaceri 127.733 lei, profit net 40.748 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 128 mii lei · mediana 159 mii lei | 81% din mediană |
| Profit net | 41 mii lei · mediana 40 mii lei | 103% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 31.9% · mediana 36.4% | 88% din mediană |
| Cifră pe salariat | 128 mii lei · mediana 221 mii lei | 58% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 127.733 | 141.808 | 96.583 |
| Venituri totale | 129.907 | 141.808 | 96.583 |
| Cheltuieli totale | 88.056 | 72.877 | 42.926 |
| Profit / pierdere brută | 41.851 | 68.931 | 53.657 |
| Profit / pierdere netă | 40.748 | 67.542 | 52.710 |
| Active imobilizate | 29.483 | 1.638 | 2.293 |
| Active circulante | 56.703 | 76.484 | 54.294 |
| Stocuri | — | 596 | — |
| Creanțe | 47.426 | 64.288 | 44.376 |
| Casa și conturi la bănci | 9.277 | 11.600 | 9.918 |
| Datorii | 45.198 | 10.340 | 3.677 |
| Capitaluri proprii | 40.988 | 67.782 | 52.910 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.02.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna |
| CAEN principal | 5920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FABRO RECORDINGS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J14/42/2023 |
| EUID | ROONRC.J14/42/2023 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-02-08 |
| Sediu social | Str. Mihai Viteazul, 164, Orş. Întorsura Buzăului, COVASNA |
| Domiciliu fiscal | JUD. COVASNA, ORŞ. ÎNTORSURA BUZĂULUI, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.164 |
| Telefon | +40730938887 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| E.S.D. ROGVAIV S.R.L. | 72 m |
| LIAMEDIC S.R.L. | 114 m |
| PRES CRIS SRL inactiv | 114 m |
| PRESTARI SERVICII "B M A" SRL | 114 m |
| CASA DIN PARC SRL | 122 m |
| CNG-INT S.R.L. | 122 m |
| AUDIO ORFEUS SRL | 129 m |
| ETHEREAL S.R.L. | 129 m |
| ȘOR-ANA MARIA S.R.L. | 142 m |
| SERVICII SI COMERT "UNIREA" SRL inactiv | 155 m |
| AGRANA SEM S.R.L. | 167 m |
| BIAROX CONSTRUCT SRL inactiv | 167 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5920 | 2023 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Covasna
| 20767289 | SOLVENS SRL |
| 28975404 | SLÁGERHULLÁM RECORDS S.R.L. |
| 43583153 | MAJOR RECORDS S.R.L. |
| 47345529 | RABBITHEAD MUZICA S.R.L. |
| 47355972 | FLUIDAUDIO S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25