AXIL AUTO SRL
CUI 30603402 · J12/2313/2012
AXIL AUTO SRL are CUI 30603402, nr. de înregistrare J12/2313/2012, înmatriculată pe 29.08.2012. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2020: cifră de afaceri 19.999 lei, profit net 12.016 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 5 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 94.321 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 19.999 | 55.535 | 50.386 | 72.702 | 83.767 | 41.952 | 41.124 | 28.954 | 0 |
| Venituri totale | 0 | 19.999 | 55.535 | 50.386 | 72.702 | 83.767 | 41.952 | 41.124 | 28.954 | 0 |
| Cheltuieli totale | — | 7.382 | 21.763 | 10.830 | 16.470 | 20.165 | 44.350 | 44.041 | 23.800 | 5.497 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 12.617 | 33.772 | 39.556 | 56.232 | 63.602 | -2.398 | -2.917 | 5.154 | -5.497 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 12.016 | 32.105 | 38.044 | 54.051 | 61.089 | -3.657 | -4.151 | 4.279 | -5.497 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 7.500 | 17.500 | 27.500 |
| Active circulante | 189.814 | 196.829 | 184.212 | 150.440 | 110.914 | 56.017 | 46 | 13.830 | — | — |
| Creanțe | 189.000 | 190.000 | 175.000 | 145.000 | 105.000 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 814 | 6.829 | 9.212 | 5.440 | 5.914 | 56.017 | 46 | 13.830 | — | — |
| Datorii | 382 | 8.310 | 7.709 | 6.042 | 4.560 | 3.714 | 8.873 | 26.500 | 18.518 | 32.797 |
| Capitaluri proprii | 189.432 | 188.519 | 176.503 | 144.398 | 106.354 | 52.303 | -8.827 | -5.170 | -1.018 | -5.297 |
| Capital subscris vărsat | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.08.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AXIL AUTO SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2313/2012 |
| EUID | ROONRC.J12/2313/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-08-29 |
| Sediu social | Str. Fântânele, 7, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.6/8, AP.405/3 |
| Telefon | 0724323710 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 2 FAST 4U SRL | aceeași clădire |
| ACCELERO S.R.L. | aceeași clădire |
| AD STUDIO CONTA SRL | aceeași clădire |
| ANAVIC CONT S.R.L. | aceeași clădire |
| AVANTGARDE ARCHITECTURE SRL | aceeași clădire |
| AXENTIS SRL | aceeași clădire |
| AYLIN KRL S.R.L. | aceeași clădire |
| BALASTAX SRL inactiv | aceeași clădire |
| BERPAC AUTO SRL | aceeași clădire |
| BUILDING47 DIGITAL AGENCY S.R.L. | aceeași clădire |
| BUILDING47 MARKETING AGENCY S.R.L. | aceeași clădire |
| CAVO WOOD CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2012 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (72)
Sunt 72 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08