MAXYNASIG INTERMED SRL
CUI 35865200 · J29/635/2016
MAXYNASIG INTERMED SRL are CUI 35865200, nr. de înregistrare J29/635/2016, înmatriculată pe 25.03.2016. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 96.173 lei, profit net 71.381 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 96 mii lei · mediana 111 mii lei | 87% din mediană |
| Profit net | 71 mii lei · mediana 23 mii lei | 315% din mediană |
| Marjă netă | 74.2% · mediana 26.9% | 276% din mediană |
Comparat cu 14.297 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 96.173 | 75.292 | 69.122 | 77.050 | 69.211 | 57.768 | 47.057 | 38.534 | 31.493 | 22.698 |
| Venituri totale | 96.173 | 75.292 | 68.972 | 77.050 | 69.211 | 57.768 | 47.057 | 38.534 | 31.493 | 22.698 |
| Cheltuieli totale | 11.926 | 11.418 | 20.024 | 18.038 | 15.197 | 14.263 | 13.882 | 12.182 | 10.800 | 4.758 |
| Profit / pierdere brută | 84.247 | 63.874 | 48.948 | 59.012 | 54.014 | 43.505 | 33.175 | 26.352 | 20.693 | 17.940 |
| Profit / pierdere netă | 71.381 | 53.969 | 41.384 | 57.201 | 51.937 | 41.897 | 31.763 | 25.196 | 19.748 | 17.259 |
| Active circulante | 97.528 | 57.439 | 42.895 | 62.640 | 52.774 | 42.406 | 32.251 | 25.789 | 20.000 | 17.782 |
| Creanțe | 50.541 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 46.987 | 57.439 | 42.895 | 62.640 | 52.774 | 42.406 | 32.251 | 25.789 | 20.000 | 17.782 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 405 | 137 | 164 | 212 | — |
| Datorii | 25.857 | 2.249 | 290 | 2.420 | 597 | 674 | 385 | 517 | 224 | 323 |
| Capitaluri proprii | 71.671 | 55.190 | 42.605 | 60.220 | 52.177 | 42.137 | 32.003 | 25.436 | 19.988 | 17.459 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.03.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAXYNASIG INTERMED SRL |
| Nr. reg. com. | J29/635/2016 |
| EUID | ROONRC.J29/635/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-25 |
| Sediu social | Str. Popa Farcaş, 71, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. POPA FARCAŞ, NR.71 |
| Telefon | 0734 156897 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CAT MEDIA CONTENT S.R.L. | 39 m |
| PIZZA PAN PLOIEŞTI SRL | 62 m |
| LAUR SRL | 75 m |
| SMART CAR DRIVE S.R.L. | 75 m |
| TOPFLOW DYNAMIC S.R.L. | 94 m |
| ERGYSOLAR S.R.L. | 97 m |
| DVDCONSDAV S.R.L. | 105 m |
| PEX SRL | 109 m |
| ARMONY TRADE SRL | 118 m |
| HOME GOODS STORE S.R.L. inactiv | 118 m |
| ADILAR CATERING SRL | 121 m |
| MAGIC FOOD CATERING & EVENTS S.R.L. | 125 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25