PARTIALCOLOR SRL
CUI 36657134 · J40/13841/2016 · radiată
PARTIALCOLOR SRL are CUI 36657134, nr. de înregistrare J40/13841/2016, înmatriculată pe 20.10.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2022: cifră de afaceri 24.214 lei, profit net 15.012 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 24 mii lei · mediana 172 mii lei | 14% din mediană |
| Profit net | 15 mii lei · mediana 31 mii lei | 48% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 62% · mediana 23.7% | 262% din mediană |
| Cifră pe salariat | 24 mii lei · mediana 176 mii lei | 14% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 24.214 | 165.718 | 180.615 | 220.925 | 189.449 | 164.455 | 8.470 |
| Venituri totale | 24.214 | 165.718 | 180.615 | 220.925 | 189.449 | 164.455 | 8.470 |
| Cheltuieli totale | 8.475 | 26.732 | 26.517 | 29.770 | 59.711 | 31.980 | 359 |
| Profit / pierdere brută | 15.739 | 138.986 | 154.098 | 191.155 | 129.738 | 132.475 | 8.111 |
| Profit / pierdere netă | 15.012 | 134.114 | 148.680 | 184.527 | 124.054 | 127.541 | 7.857 |
| Active imobilizate | — | 1.200 | 2.800 | — | — | — | — |
| Active circulante | 27.816 | 147.469 | 178.090 | 200.539 | 135.914 | 132.249 | 8.421 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 968 | — |
| Creanțe | 27.057 | 147.442 | 163.481 | 196.065 | 100.369 | 110.567 | 3.120 |
| Casa și conturi la bănci | 759 | 27 | 14.609 | 4.474 | 35.545 | 20.714 | 5.301 |
| Datorii | 12.564 | 14.315 | 31.970 | 15.772 | 11.620 | 4.468 | 364 |
| Capitaluri proprii | 15.252 | 134.354 | 148.920 | 184.767 | 124.294 | 127.781 | 8.057 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 20.02.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PARTIALCOLOR SRL |
| Nr. reg. com. | J40/13841/2016 |
| EUID | ROONRC.J40/13841/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-10-20 |
| Sediu social | Str. Năsăud, 7, CAMERA 1, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. NĂSĂUD, NR.7, CAMERA 1, BL.23, SC.3, ET.7, AP.103 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AES SOLUTION SYSTEMS SRL | aceeași clădire |
| AGENTIA DE SERVICII PROFESSIONAL SRL | aceeași clădire |
| ANMAP IT SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO SOFT PROPERTIES S.R.L. | aceeași clădire |
| BELLE IMAGE SRL | aceeași clădire |
| BLUE SALON SRL inactiv | aceeași clădire |
| BRIDGE NET TEHNOLOGIES SRL | aceeași clădire |
| CIPRIAN CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| COFFEE & WATER SERVICES SRL | aceeași clădire |
| DGR RENT A CAR GO S.R.L. | aceeași clădire |
| Energycor Consulting SRL | aceeași clădire |
| FABY PLAST CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2016 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (24)
Sunt 24 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25