Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DARIS DRIVER AUTO S.R.L.

CUI 46706293 · J2022005279126

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DARIS DRIVER AUTO S.R.L. are CUI 46706293, nr. de înregistrare J2022005279126, înmatriculată pe 24.08.2022. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 147.335 lei, profit net 18.906 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 147 mii lei · mediana 158 mii lei 93% din mediană
Profit net 19 mii lei · mediana 5 mii lei 362% din mediană
Marjă netă 12.8% · mediana 3.2% 400% din mediană

Comparat cu 94.279 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 147 mii lei
2023: 155 mii lei 232024: 164 mii lei 242025: 147 mii lei 25
Profit net 19 mii lei
2023: 43 mii lei 232024: 53 mii lei 242025: 19 mii lei 25
Salariați 1
2023: 1 232024: 1 24
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă147.335164.274155.070
Venituri totale147.335164.274155.070
Cheltuieli totale127.132109.510110.255
Profit / pierdere brută20.20354.76444.815
Profit / pierdere netă18.90653.12243.265
Active imobilizate110.000——
Active circulante13.454101.81449.519
Creanțe83170.31414.064
Casa și conturi la bănci12.62331.50035.455
Datorii33.9215.1876.014
Capitaluri proprii89.53396.62743.505
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați—11

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 24.08.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
CAEN principal4933
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDARIS DRIVER AUTO S.R.L.
Nr. reg. com.J2022005279126
EUIDROONRC.J2022005279126
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-08-24
Sediu socialStr. Parâng, 16, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ
Domiciliu fiscalJUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PARÂNG, NR.16, AP.6
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ACATRANS SRL inactiv aceeași clădire
AFTERSCHOOL ANIMA S.R.L. aceeași clădire
ALEXARIA POWER CONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
BALIROYALART SRL inactiv aceeași clădire
BROTHER'S PIZZA S.R.L. inactiv aceeași clădire
DEVOPS BOX S.R.L. aceeași clădire
DIGITAL DENTAESTHETICS S.R.L. aceeași clădire
LBS MANAGEMENT SRL aceeași clădire
LE ROCCE STEF S.R.L. aceeași clădire
LUCA FLAVOR LAB S.R.L. aceeași clădire
MIPAROMI SRL inactiv aceeași clădire
MOBLAND PROD SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

49392023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (23)

Sunt 23 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

9277430 MOBLAND PROD SRL
30632661 SMART RELOCATIONS SRL inactiv
32687647 TAXI REMUS SRL
32747994 MARŢIŞ DANIELA MARIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
33570466 IUREAN STANCA MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
34405556 DUMA CORNEL BENIAMIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
35090588 LBS MANAGEMENT SRL
36754250 BALIROYALART SRL inactiv
37431711 HAS EVENIMENTE SRL
40069248 POZITIV IMOBILIARE S.R.L. inactiv
40735893 HAS EVENTS & FUN S.R.L.
41316036 AFTERSCHOOL ANIMA S.R.L.

CAEN autorizat (1)

4933

Alte firme din Cluj

2871884 MIVA IMPORT EXPORT SRL
2882530 CORUND MANUFACTURY SRL
3553781 LOW TRAVEL S.R.L.
3826989 NICORICI SERVIMPEX SRL
4215487 LUADO IMPEX SRL
5078604 EROS SERVIMPEX SRL
5646380 SADINA COMERT SRL
5800705 LIDER SERVIMPEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12