MIALMA TRANSPORT SRL
CUI 30336097 · J2012000599046
MIALMA TRANSPORT SRL are CUI 30336097, nr. de înregistrare J2012000599046, înmatriculată pe 20.06.2012. Sediul social e în Municipiul Oneşti, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 285.383 lei, pierdere netă 15.617 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 285 mii lei · mediana 158 mii lei | 180% din mediană |
| Profit net | -16 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | -5.5% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 95 mii lei · mediana 175 mii lei | 54% din mediană |
Comparat cu 94.321 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 285.383 | 366.967 | 463.214 | 53.306 | 0 | — | — | 42 | 2.707 | 12.994 | 3.459 | 55.136 | 41.577 | 16.463 |
| Venituri totale | 285.383 | 366.967 | 463.214 | 53.306 | 0 | 0 | 0 | 42 | 2.707 | 12.994 | 3.459 | 55.136 | 41.577 | 16.463 |
| Cheltuieli totale | 293.465 | 248.796 | 153.457 | 22.493 | — | 0 | 993 | 670 | 37.357 | 51.385 | 24.066 | 67.355 | 58.259 | 19.311 |
| Profit / pierdere brută | -8.082 | 118.171 | 309.757 | 30.813 | 0 | 0 | -993 | -628 | -34.650 | -38.391 | -20.607 | -12.219 | -16.682 | -2.848 |
| Profit / pierdere netă | -15.617 | 108.484 | 305.584 | 30.813 | 0 | 0 | -993 | -629 | -34.677 | -38.490 | -20.711 | -13.873 | -17.929 | -3.327 |
| Active imobilizate | 83.404 | 100.504 | 6.006 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 65.600 | 74.496 | 232.036 | 34.137 | 32.319 | 32.319 | 32.319 | 32.228 | 32.241 | 41.330 | 46.332 | 31.224 | 29.909 | 11.376 |
| Stocuri | 31.495 | 32.080 | 32.246 | 32.036 | 32.079 | 32.079 | 32.079 | 32.079 | 32.115 | 34.035 | 45.072 | 30.552 | 27.632 | 10.778 |
| Creanțe | 15.000 | 27.016 | 147.702 | 400 | 197 | 197 | 197 | 136 | 99 | — | — | — | 1 | 348 |
| Casa și conturi la bănci | 19.105 | 15.400 | 52.088 | 1.701 | 43 | 43 | 43 | 13 | 27 | 7.295 | 1.260 | 672 | 2.276 | 250 |
| Datorii | 7.682 | 18.060 | 32.074 | 133.753 | 162.748 | 162.748 | 162.748 | 161.664 | 161.047 | 135.460 | 101.972 | 66.153 | 50.964 | 14.503 |
| Capitaluri proprii | 141.322 | 156.940 | 205.968 | -99.616 | -130.429 | -130.429 | -130.429 | -129.436 | -128.806 | -94.130 | -55.640 | -34.929 | -21.055 | -3.127 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 1 | 0 | — | 0 | — | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | 5 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.06.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Oneşti |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIALMA TRANSPORT SRL |
| Nr. reg. com. | J04/599/2012 |
| EUID | ROONRC.J2012000599046 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-06-20 |
| Sediu social | Str. Alexandru Ioan Cuza, 5F, Mun. Oneşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. ALEXANDRU IOAN CUZA, NR.5F |
| Telefon | 0766320803 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CETAN OIL SRL inactiv | aceeași clădire |
| DOAGA IMPEX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FAK CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| FLOWMOB DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| FRX CATERING S.R.L. | aceeași clădire |
| LENCOR QUALITY SRL | aceeași clădire |
| MINA SRL | aceeași clădire |
| PARASOL SRL inactiv | aceeași clădire |
| RAYOTRUST TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ TROTUŞUL | aceeași clădire |
| XX-MED SRL | aceeași clădire |
| ALT PROIECT ENERGY SRL | 36 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5510 | 2022 – 2025 |
| 4941 | 2012 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Bacău
| 944149 | ROTBAC SRL |
| 945667 | SICONI SRL |
| 946000 | CAT-ION SRL |
| 947749 | INTERCOP SRL |
| 948574 | GELICONF SRL |
| 949421 | LUPTRANS SRL |
| 950612 | TRANSPORT AUTO SI SERVICII SA |
| 952320 | A.B.C.-COMIMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08