LENCOR QUALITY SRL
CUI 30558654 · J2012000793042
LENCOR QUALITY SRL are CUI 30558654, nr. de înregistrare J2012000793042, înmatriculată pe 17.08.2012. Sediul social e în Municipiul Oneşti, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 95.352 lei, profit net 2.494 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 95 mii lei · mediana 111 mii lei | 86% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 23 mii lei | 11% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 2.6% · mediana 26.9% | 10% din mediană |
| Cifră pe salariat | 95 mii lei · mediana 152 mii lei | 63% din mediană |
Comparat cu 14.293 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 95.352 | 79.537 | 101.619 | 154.531 | 124.885 | 83.991 | 81.942 | 56.385 | 54.030 | 52.374 | 31.508 | 24.170 | 26.636 | 10.291 |
| Venituri totale | 95.352 | 79.537 | 101.619 | 154.531 | 124.885 | 83.991 | 81.942 | 56.385 | 54.030 | 52.374 | 31.508 | 24.170 | 26.636 | 10.291 |
| Cheltuieli totale | 89.147 | 84.691 | 69.797 | 72.072 | 67.294 | 59.045 | 58.691 | 44.604 | 34.382 | 26.201 | 20.174 | 21.368 | 24.283 | 7.996 |
| Profit / pierdere brută | 6.205 | -5.154 | 31.822 | 82.459 | 57.591 | 24.946 | 23.251 | 11.781 | 19.648 | 26.173 | 11.334 | 2.802 | 2.353 | 2.295 |
| Profit / pierdere netă | 2.494 | -7.001 | 22.899 | 78.123 | 53.845 | 22.484 | 20.793 | 10.089 | 18.027 | 24.602 | 10.389 | 2.076 | 1.554 | 1.986 |
| Active imobilizate | 3.208 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 617 |
| Active circulante | 5.728 | 6.536 | 29.890 | 104.668 | 55.598 | 23.869 | 22.214 | 11.744 | 19.476 | 25.744 | 16.549 | 6.082 | 4.246 | 2.012 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.260 | — |
| Creanțe | — | 812 | 22.799 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.728 | 5.724 | 7.091 | 104.668 | 55.598 | 23.869 | 22.214 | 11.744 | 19.476 | 25.744 | 16.549 | 6.082 | 1.986 | 2.012 |
| Datorii | 13.103 | 13.197 | 6.751 | 960 | 1.513 | 1.145 | 1.181 | 1.415 | 1.209 | 902 | 344 | 266 | 507 | 443 |
| Capitaluri proprii | -4.167 | -6.661 | 23.139 | 103.708 | 54.085 | 22.724 | 21.033 | 10.329 | 18.267 | 24.842 | 16.205 | 5.816 | 3.739 | 2.186 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.08.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Oneşti |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LENCOR QUALITY SRL |
| Nr. reg. com. | J2012000793042 |
| EUID | ROONRC.J2012000793042 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-08-17 |
| Sediu social | Str. Alexandru Ioan Cuza, Mun. Oneşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. ALEXANDRU IOAN CUZA, BL.13, SC.A, ET.2, AP.5 |
| Telefon | 0740400021 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CETAN OIL SRL inactiv | aceeași clădire |
| DOAGA IMPEX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FAK CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| FLOWMOB DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| FRX CATERING S.R.L. | aceeași clădire |
| MIALMA TRANSPORT SRL | aceeași clădire |
| MINA SRL | aceeași clădire |
| PARASOL SRL inactiv | aceeași clădire |
| RAYOTRUST TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ TROTUŞUL | aceeași clădire |
| XX-MED SRL | aceeași clădire |
| ALT PROIECT ENERGY SRL | 36 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08